ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадських слухань «Визначення місця для облаштування Алеї Слави для вшанування пам’яті загиблих земляків в російсько-українській війні на території м. Богуслав»

Дата: 22.03.2024 15:37

Відповідно до ст. 13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови КМУ КМУ від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні», ПОВІДОМЛЯЄМО про проведення громадських слухань:

• 29 березня 2024 року о 17. 00

• місце проведення: глядацька зала міської клубної філії БККЗ «Будинок культури» БМР вул. Острів, 2, в місті Богуславі.

Питання, які виноситься на громадські слухання:

Чотири локація для розташування «Алеї Слави» в м. Богуслав:

1. територія меморіалу у «Парку Слави» по вул. Миколаївській,

2. «зелена зона» прилеглої території приміщення Богуславської міської ради по вул. Франка, 4,

3. територія пам’ятника «Небесної Сотні» на площі Ярослава Мудрого,

4. прилегла територія до Пам’ятного знаку загиблим землякам в російсько- українській війні по вул. Шевченка.

Ініціативній групі з підготовки та проведення громадських слухань «Визначення місця для облаштування Алеї Слави для вшанування пам’яті загиблих земляків в російсько-українській війні на території м. Богуслав» до 26 березня 2024 року включно розробити та оприлюднити макет виборчого бюлетеня для проведення голосування на громадських слуханнях.

Ініціатор проведення громадських слухань: ініціативна група по проведенню громадських слухань «Визначення місця для облаштування Алеї Слави для вшанування пам’яті загиблих земляків в російсько-українській війні на території м. Богуслав».

Учасниками громадських слухань можуть бути всі дієздатні особи, яким виповнилося 18 років та зареєстровані в Богуславській громаді.

Перед початком слухань, з 16.00  до 17.00, 29 березня 2024 року у фойє міської клубної філії БККЗ «Будинок культури» проводиться реєстрація учасників на підставі паспорта (у разі, якщо особа реєструється за ID-паспортом, обов’язкова наявність витягу про реєстрацію) або документа, який тимчасово посвідчує особу, з вказівкою прізвища, імені і по батькові, року народження, місця проживання.