ПОЕЗІЯ – ЦЕ ЗАВЖДИ НЕПОВТОРНІСТЬ, ЯКИЙСЬ БЕЗСМЕРТНИЙ ДОТИК ДО ДУШІ…

Дата: 26.03.2024 09:08

З 16 по 24 березня в Богуславському академічному ліцеї № 1 проходив тиждень поезії. На уроках української мови та літератури учні декламували не лише твори відомих українських поетів, письменників, прозаїків — Л. Українки, І. Франка, С. Жадана, Ю. Андруховича, Л. Костенко, Б. Томенчука, а й свої авторські вірші. Бібліотекарі закладу організовували для учнів зустрічі із місцевими поетами, адже земля Богуславщини славиться своїми творчими людьми. На зустрічах побували Тетяна Сінченко та Тетяна Кальсін, котрі вже видали не одну збірку із власних творів.

Окремо хочеться передати слова вдячності працівникам бібліотечних філій для дорослих та дітей КЗ «Публічна бібліотека». Вони завжди запрошують учнів на свої заходи, на зустрічі із відомими письменниками, на презентації нових українських книг.

«Страшні слова, коли вони мовчать,

коли вони зненацька причаїлись,

коли не знаєш, з чого їх почать,

бо всі слова були уже чиїмись.

Хтось ними плакав, мучився, болів,

із них почав і ними ж і завершив.

Людей мільярди і мільярди слів,

а ти їх маєш вимовити вперше!

Все повторялось: і краса, й потворність.

Усе було: асфальти й спориші.

Поезія — це завжди неповторність,

якийсь безсмертний дотик до душі».

Ліна Костенко.

За інформацією директора Богуславського академічного ліцею № 1 Катерини ІВЧЕНКО.