ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ

Дата: 27.03.2024 08:28

Департамент екологічної оцінки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України повідомляє, що 25.03.2024, відповідно до вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», філією «Богуславське лісове господарство» ДСГП «Ліси України» завантажено до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та звіт з оцінки впливу на довкілля стосовно планованої діяльності «Використання лісових ресурсів в порядку проведення рубок головного користування та суцільних санітарних рубок».