ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ ІЗ НАГОДИ ДРУГОЇ РІЧНИЦІ ЗВІЛЬНЕННЯ КИЇВЩИНИ

Дата: 02.04.2024 10:49

Звільнення 2 квітня 2022 року Київщини після повномасштабного вторгнення ворога на нашу землю стало незламним символом стійкості української нації і віри в те, що Україна зможе здобути перемогу в цій клятій війні, зможе вибороти світле й незалежне майбутнє. Хоча для більшості жителів області 2022 рік став найстрашнішим періодом їхнього життя, адже загарбники принесли в кожну родину біль, розлуку, страждання, руйнування і болючі втрати.

Сьогодні в Богуславі відбулося покладання квітів до пам’ятного знака Захисникам України, які загинули в російсько-українській війні. Живі квіти пам’яті, шани та вдячності землякам-Героям лягли до підніжжя пам’ятного знака від міського голови Віталія Хоменка, депутата обласної ради Арташеса Татояна, секретаря Богуславської міської ради Владислава Шпака, представників колективів соціально-гуманітарного управління на чолі із Оксаною Поліщук та жителі громади.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх земляків, усіх українців, чиї життя забрали російські окупанти.