ПРЕЗЕНТУЄМО УСПІХИ ПЕРЕМОЖЦІВ

Дата: 03.04.2024 10:46

Олімпіадні перегони Всеукраїнських учнівських олімпіад добігли до завершення. Підготовка до них у ліцеї була складною, але успішною. 2 квітня спільнота Богуславського академічного ліцею № 1 вітала переможців та призерів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, а саме:

Путченка Назара, 10-Б клас – І місце з основ правознавства (вчитель Івченко К. А.)

Строкоуса Олександр, 10-Б клас – І місце з астрономії та ІІ місце з фізики (вчитель Сиротенко В. М.)

Шостак Лесю, 10-Б клас – ІІІ місце з української мови (вчитель Олійник І. В.)

Малу Катерину, 10-Б клас – ІІІ місце з англійської мови (вчитель Куценко Г. А.)

Борисенка Артема, 11-Б клас – ІІІ місце з англійської мови (вчитель Шокало М. С.)

Золоточуб Мирославу, 11-А клас – ІІІ місце з біології (вчитель Мельниченко Н. С.)

Ворон Ірину, 8-Б клас – ІІІ місце з математики (вчитель Лукашевська Я. М.)

Братійчук Ольгу, 9-А кас – ІІІ місце з інформаційних технологій (вчитель Сікора О. А.)

За свою працю призери та переможці отримали подяку та щедрі подарунки від спонсора даного заходу. Ним став Ігнатенко Василь Михайлович, випускник нашого ліцею, нині — підприємець та активний громадський діяч.

Приємно, що такі люди підтримують юні обдарування. Це послужить запорукою майбутніх успіхів. Нехай ці перемоги стануть початком нових досягнень, а успіхи та прагнення до знань будуть постійними супутниками у житті ліцеїстів.

За інформацією директора ліцею Катерини ІВЧЕНКО.