ДОШКУ СЛАВИ ЗАГИБЛИМ ЗЕМЛЯКАМ СТАРОСТАТУ ВІДКРИТО В МОСКАЛЕНКАХ

Дата: 10.04.2024 15:22

Сьогодні, 10 квітня, в Москаленках біля адмінбудівлі відбулося урочисте відкриття Дошки Слави загиблим жителям старостату — Вільчинському Павлу Миколайовичу, Верещинському Богдану Станіславовичу, Касинцю Дмитру Михайловичу та Кузьменку Сергію Миколайовичу. Шана і вічна пам’ять Героям!

Право відкрити дошку надали сестрі Героя Кузьменка — Оксані Миколаївні, та дружині захисника Касинця — Інні Олександрівні.

Освячення меморіальної дошки провів настоятель місцевого храму, отець Миколай.

Покладання живих квітів, а далі короткі й щемливі до болю спогади про наших Героїв, якими поділилась староста Москаленківського старостинського округу Світлана Миколаївна Рудешко. Принагідно Світлана Миколаївна подякувала всім землякам, котрі допомогли у цій добрій справі пам’яті: одні — фінансово або матеріалами, інші — своїми працьовитими руками. Це — міський голова Віталій Миколайович Хоменко, працівники старостату, місцеві підприємці Володько Василь Семенович та Химич Ігор Миколайович, жителі села: Тетяна Павлівна Дем’яновська, Євгеній Юрійович Молодцов та 95-річна Уляна Панасівна Ворона, котра у свій поважний вік допомагала облаштовувати квітник біля місця пам’яті.

Слова вдячності рідним і шани загиблим Героям висловив у своєму виступі секретар Богуславської міської ради Владислав Геннадійович Шпак.

Скільки болю, туги й смутку було у словах дружини Касинця Дмитра, яка, пригадуючи 16 років подружнього життя, підкреслила: «Всі ці роки я жила, ніби за надійною кам’яною стіною…»

Звернулася до присутніх із словами вдячності й Галина Василівна Артеменко, прийомна мати Верещинського Богдана.

Біль рідних наших Героїв — це спільний біль усієї громади.

Ми повинні берегти пам’ять про кожного загиблого земляка та передати це нашим наступним поколінням.