У БОГУСЛАВІ ВЕДЕТЬСЯ ЯМКОВИЙ РЕМОНТ ДОРІГ

Дата: 15.04.2024 14:17

У Богуславі продовжується ліквідація вибоїн струменевим методом на центральних дорогах міста, де жвавий рух транспорту. Дана технологія зарекомендувала себе як найефективніша й економічно вигідна, адже кілька операцій з ремонту дорожнього полотна виконується однією машиною: оперативно, без фрезування, приготування асфальтобетонної суміші тощо.

Сьогодні, 15 квітня, ямковий ремонт проводиться по Корсунській, попередньо ліквідували вибоїни на дорожньому покритті вулиць: Андрія Хоменка, Івана Франка, Шевченка, Польової, Соборної, Возз’єднання та Мисайлівської. Також після ремонту проїжджих частин центральних вулиць будуть оглянуті й другорядні дороги.

Проте, як зауважив міський голова Віталій Миколайович Хоменко, дороги комунальної власності громади власними силами обов’язково будуть відремонтовані, а от стан дорожнього покриття на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення в межах Богуславської громади — критичний. Тож очільник громади звертається із офіційними листами до Департаменту регіонального розвитку Київської обласної військової адміністрації, інформуючи про аварійність та ямковість на автомобільних дорогах, аби провели ремонт дорожнього покриття та забезпечили безпеки руху.