ПІЗНАВАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ ДО ВОГНЕБОРЦІВ

Дата: 17.04.2024 08:07

16 квітня до рятувальників 13-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Богуслав завітали учні з ОЗО Богуславський ліцей № 1 Богуславської міської ради.

Під час заходу учні мали нагоду побачити спеціальну техніку, яку вогнеборці використовують при виконанні завдань за призначенням, бойовий одяг рятувальників та аварійно-рятувальне обладнання.

Вогнеборці розповіли дітям про дії у разі виникнення пожежі, правила поводження у лісі та дії при сигналі «Повітряна тривога». Особливу увагу звернули на те, що вибухонебезпечні предмети становлять смертельну загрозу. Наголосили, що у разі виявлення підозрілих предметів необхідно бути максимально уважними та дотримуватися правил безпеки. Загалом захід пройшов у дружній та веселій атмосфері, учні отримали безліч позитивних вражень та яскравих емоцій.

На завершення діти подякували рятувальникам та зробили фото на пам’ять.

Провідний інспектор ВЗНС Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області, підполковник служби цивільного захисту Вадим ВОЛОШИН.