ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ: УСМІХНЕНОМУ ГЕРОЮ — НАВІКИ 28 РОКІВ

Дата: 19.04.2024 14:42

Сьогодні, 19 квітня, в Киданівці відбулося відкриття меморіальної дошки на честь загиблого захисника України, уродженця села Терещенка Олександра Івановича. Дошку було установлено на фасаді сільської клубної філії Киданівки.

Вшанувати пам’ять Героя, якому навіки — 28 років, зібралися рідні та жителі Киданівки.

Право відкрити меморіальну дошку було надано неньці захисника Терещенко Наталії Василівні та дружині Ірині Миколаївні.

Слова вдячності рідним і шани Герою у своїх промовах висловили секретар Богуславської міської ради Владислав Геннадійович Шпак та староста Киданівського старостинського округу Тетяна Олександрівна Замирайло, котра підкреслила: «Наша пам’ять робить живим кожного полеглого захисника, який став Небесним воїном…»

Щемливими та теплими спогадами про Олександра поділилися дружина та його перша вчителька Олена Олександрівна Тихолоз, яка закладала в душу Героя оті перші «зернинки» знань та любові до рідної землі.

Низький уклін Героям, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої країни. Вічна пам’ять та шана захисникам.

Слава Україні! Героям слава!