ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В ЛІЦЕЇ № 3

Дата: 29.04.2024 08:45

26 квітня в «Богуславському ліцеї № 3 — МАН» був проведений День цивільного захисту. Основною метою заходу було практично перевірити здатність учасників освітнього процесу та працівників ліцею: як грамотно і чітко діяти для захисту свого життя та здоров’я у надзвичайних ситуаціях в умовах воєнного стану.

В ході заходу учасниками освітнього процесу було відпрацьовано дії у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, повітряної тривоги.

Для учнів 1-11 класів були проведені виховні заняття та бесіди, тематичні уроки з основ здоров’я та захисту України, тренувальні навчання з представниками ДСНС, конкурс дитячих малюнків «Пожежна безпека очима дітей» та екскурсії до пожежної частини.

День цивільного захисту проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Інформація від директора Богуславського ліцею № 3 — МАН Людмили БАЙБУЗ.