«ПЛІЧ-О-ПЛІЧ»: УЧНІ ГРОМАДИ ДАЛІ РАДУЮТЬ РЕЗУЛЬТАТАМИ ЗМАГАНЬ

Дата: 29.04.2024 10:27

26 квітня команда дівчат Богуславського академічного ліцею № 1 з волейболу представляла Богуславську громаду на районному етапі змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». В с. Хотів на Київщині зібралися 8 команд Обухівського району з даного виду спорту. Команда дівчат-волейболісток нашого закладу освіти обіграла команди Ржищева, Василькова, Обухова і зайняла 3 призове місце в Обухівському району. Дівчата продемонстрували високий рівень підготовки, вишкіл та грамотну командну гру. Вітаємо наших волейболісток:

Кагарлицьку Марію (8-Г), Ямкову Олександру (9-А), Сіманович Анастасію (9-А), Бакал Аліну (9-А), Мінакову Євгенію (9-А), Момотенко Надію (9-Д), Кабанченко Діану (7-Г), Спеку Анастасію (7-Б), Зозулю Марію (6-Г), Поночовну Ксенію (7-Г), вчителів фізичної культури ліцею Романа Дроздюка, Наталію Коновалюк та тренера КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж ім. І. С. Нечуя-Левицького» Віталія Кудака.

Інформація від директора Богуславського академічного ліцею № 1 Катерини ІВЧЕНКО.