БЛАГОУСТРІЙ НАБИРАЄ ТЕМПІВ

Дата: 07.05.2024 16:37

Тиждень після Великодніх свят комунальники КП БМР «Богуславблагоустрій» розпочали не лише виконанням щоденної роботи із прибирання міста, вивезення сміття…, а й гарно потрудились над облаштуванням зон відпочинку як для дорослих, так і дітвори.

Найперше, потурбувались про комфорт дітей, відремонтувавши та пофарбувавши в яскраві веселкові кольори ігрове обладнання на дитячих майданчиках біля площі Ярослава Мудрого та в старій частині Богуслава, біля танка. Реставрували лавочки для відпочинку, які розташовані по вулиці Шевченка, неподалік колишньої адмінбудівлі міської ради.

А ще богуславські комунальники висадили на клумбах міста та навколо вуличної сцени 50 кущів троянд, які безкоштовно подарував Андрій Васильович Вистратенко із Розкопанець, за що щиро дякуємо підприємцю. Як зізнався у розмові чоловік, понад усе він хоче, аби на вулицях громади було красиво, аби різнобарвні кущі троянд радували місцевих жителів та гостей Богуслава своєю красою, ароматом та рясним цвітінням.