ГОТОВІ ПАСПОРТИ ЧЕКАЮТЬ НА СВОЇХ ВЛАСНИКІВ!

Дата: 24.05.2024 11:52

Як повідомила Ліна Володимирівна Дудка, адміністратор із надання паспортних послуг у відділі «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Богуславської міської ради, багато жителів Богуславської громади, котрі оформляли паспорт громадянина України з безконтактним електронним носієм, або закордонний, досі не з’явилися, аби отримати готовий документ вчасно.

Оскільки в адміністратора немає можливості повторно сповіщати кожному заявнику про терміни отримання, тому просимо земляків, котрі подавали документи на оформлення ID-карток громадянина України (У ПЕРІОД — ІЗ 10 БЕРЕЗНЯ ПО 8 ТРАВНЯ 2024 РОКУ) та закордонних паспортів (У ПЕРІОД — ІЗ 10 БЕРЕЗНЯ ПО 29 КВІТНЯ 2024 РОКУ), забрати готові документи у кабінеті надання паспортних послуг Богуславського ЦНАПу.

Нагадуємо графік роботи фахівця:

ПОНЕДІЛОК – ЧЕТВЕР: 08.00 – 17.00,

П’ЯТНИЦЯ: 08.00 – 16.00,

ОБІДНЯ ПЕРЕРВА: 12.00 — 13.00,

СУБОТА – НЕДІЛЯ — вихідні.