ДЕНЬ ГЕРОЇВ: ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ ТА ЗУСТРІЧ ІЗ ВЕТЕРАМ ВІЙНИ ДМИТРОМ ЛІНАРТОВИЧЕМ
Дата: 23.05.2026 14:38
Кількість переглядів: 7

Після відкриття п'яти пам’ятних банерів на Алеї Слави в Богуславі відбулася церемонія вшанування захисників України різних історичних епох. Представники влади поклали квіти до визначних пам'ятних місць нашого краю.
Міський голова Віталій Хоменко, депутат обласної ради Арташес Татоян, перший заступник міського голови Олександр Салата та начальник відділу культури, молоді та спорту БМР Тетяна Куценко поклали живі квіти шани від жителів Богуславської громади до пам’ятних знаків Героям УНР і УПА на території Свято-Миколаївського монастиря.
Учасники заходу віддали данину поваги полеглим землякам на Алеї поховання Героїв Центрального кладовища по вулиці Андрія Хоменка.
Квіти вдячності лягли до пам’ятної свічки Героям Небесної Сотні на площі Ярослава Мудрого та до «Дерева Надії». Ми пам'ятаємо кожного і щодня чекаємо на повернення наших земляків із невідомості та ворожого полону. Проте, на жаль, серед них є ті, хто вже ніколи не переступить поріг рідної хати.
Завершилась церемонія покладанням квітів до погруддя незламного борця за національне визволення України Тараса Григоровича Шевченка та до пам’ятного знака загиблим землякам в російсько-українській війні. Приємно, що тут до вшанування пам'яті долучилися і туристи зі столиці.
Далі в глядацькій залі міської філії БККЗ «Будинок культури» відбулася творча зустріч з ветераном війни, Заслуженим артистом України Дмитром Лінартовичем.
Ольга Половець, ВК БМР.
