Дата: 04.12.2020 14:57

Сьогодні 4 грудня 2020 року  відбулась перша сесія VIII скликання Богуславської міської ради. Голова Богуславської міської територіальної виборчої комісії Караван О.В. зачитала результати та пояснила, що відповідно до  ст. 278 Виборчого Кодексу України Богуславська міська територіальна виборча комісія Обухівського району Київської області постановила:

Визнати вибори Богуславського міського голови Обухівського району Київської області такими, що відбулися.

Відповідно до підсумків голосування та результатів виборів Богуславського міського голови Обухівського району Київської області обрано кандидатуру від політичної партії "Громадський рух Миколи Томенка "Рідна країна" Хоменка Віталія Миколайовича. Віталій Миколайович склав Присягу посадової особи місцевого самоврядування, яку підтвердив своїм підписом. Голова ТВК вручила новообраному голові посвідчення міського голови.

Також було визнано повноваження новообраних депутатів VIII скликання Богуславської міської ради та вручено депутатські посвідчення.

Голова продовжив засідання сесії, оголосивши повістку денну.

За результатами таємного голосування секретарем Богуславської міської ради було обрано Шпака Владислава Геннадійовича. Першим заступником міського голови обрано Салату Олександра Петровича. Заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів обрано Гогулю Олександра Миколайовича.

Врахувавши думку депутатів, було обрано голів та чисельний склад постійних депутатських комісій.

На цьому перше пленарне засідання 1 сесії VIII скликання було завершено та оголошено перерву.