Основний фінансовий план, за яким житиме громада наступний рік, — прийнято

Дата: 21.12.2021 11:40

Остання в цьому році сесія розпочалася з приємностей: у широкому колі депутатів та запрошених міський голова Віталій Хоменко вітав кращих представників громади, які сумлінно виконують свої обов’язки, роблять життя громади кращим. Як запевнив міський голова, відтепер така традиція за підсумками року стане постійною. До вітань долучилися і депутати від своїх політичних фракцій.

У номінації «Кращий клубний працівник» була названа  Науменко Наталія Іванівна, завідувачка Мисайлівською сільською клубною філією (СФК) Базового комунального клубного закладу «Будинок культури»,  «Кращий бібліотекар» — Бабій Інна Олександрівна, завідувачка міською бібліотекою-філією для дорослих Комунального закладу «Публічна бібліотека», «Кращий викладач» — Спасьонова Ярослава Сергіївна, завідувачка художнім відділом Комунального закладу «Богуславська школа мистецтв», «Кращий вчитель» — Касяненко Віталіна Станіславівна, заступник директора з навчально-виховної роботи ОЗО Богуславського НВО «Ліцей № 3-МАН» Богуславської міської ради Київської області.  «Кращим учнем» був визнаний Шманенко Владислав, учень 11 класу Богуславського ліцею № 2, президент учнівського самоврядування, депутат обласної ради дітей Київщини, багаторазовий переможець та призер ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка, конкурсу-захисту робіт МАН, а також різноманітних творчих конкурсів та проектів, «Кращими спортсменами» — Коваленка Дениса, вихованця відділення «боротьба вільна» Богуславської дитячо-юнацької спортивної школи Богуславської міської ради, студента КЗ КО «Богуславський гуманітарний фаховий коледж ім. І. С. Нечуя-Левицького» та Гав’яду Ярослава, майстра спорту міжнародного класу з пауерліфтингу, студента КЗ КО «Богуславський гуманітарний фаховий коледж ім. І. С. Нечуя-Левицького». Кращими фахівцями у своїй галузі назвали: Супруна Олександра Олександровича, заступника директора з економічних питань КНП БМР «Богуславська центральна лікарня», Красюк Яну Миколаївну, головну сестру медичну КНП БМР «Богуславський центр первинної медико-санітарної допомоги», Гладіліну Катерину Іванівну, двірника комунального підприємства Богуславської міської ради «Богуславблагоустрій», Зайченко Наталію Миколаївну, вуличкома  по вул. Святогірська.

Після урочистої частини та схвалення основних питань порядку денного, а це: надання матеріальної допомоги, внесення змін до рішення про міський бюджет на 2021 рік, врегулювання земельних відносин та інших — депутати приступили до затвердження основного фінансового документа, за яким громада планує жити наступний 2022 рік. Отже, після обговорень проекту бюджету на профільних комісіях, виконкомі та враховуючи всі пропозиції та зауваження, вирішили визначити на 2022 рік: доходи бюджету Богуславської міської територіальної громади у сумі 226 135 823 гривень, у тому числі доходи загального фонду бюджету Богуславської міської територіальної громади 223 192 223 гривень та доходи спеціального фонду бюджету Богуславської  територіальної громади 2 943 600 гривень; видатки бюджету Богуславської міської територіальної громади — у сумі 226 135 823 гривень, у тому числі видатки загального фонду бюджету Богуславської  міської територіальної громади 222 196 223 гривень та видатки спеціального фонду бюджету Богуславської міської територіальної громади 3 939 600 гривень.

На реалізацію місцевих /регіональних програм, а їх рекомендовано до затвердження 28, із бюджету Богуславської міської територіальної громади виділено  36 337 100 гривень.

Коли депутати розглядали питання погодження інвестиційної програми КП «Богуславське житлово-комунальне підприємство» на 2022 рік, до управління фінансів надійшло повідомлення, що з державного бюджету надійшла субвенція в розмірі 5 мільйонів гривень — кошти цільового призначення на погашення боргу комунального підприємства за різницю у тарифах.

Ще один важливий документ, який визначає напрями руху громади, є Стратегія її розвитку, над якою робоча група працювала тривалий час. І на цій сесії депутати прийняли схвальне рішення, та запланували розгляд плану реалізації Стратегії вже на перших засіданнях у новому році.

Окрім цього, відбулися зміни у депутатському корпусі: замість Ігоря Поліжака, який добровільно склав свої депутатські повноваження, наступним депутатом було визнано Юрія Руденка від Київської обласної організації Політичної партії «Пропозиція» та замість Ольги Тараненко — депутатом визнано Володимира Хуторного від Київської обласної організації Політичної партії «Українська православна асамблея». Депутати склали Присягу та отримали значки депутата міської ради.