З професійним святом!

Дата: 30.10.2022 08:39

Щорічно в останню неділю жовтня професійне свято відзначають працівники автомобільного транспорту і дорожнього господарства.

Щиро вітаю з професійним святом усіх, чиє життя пов’язане з дорогою: водіїв, ремонтних робітників, інженерно-технічних працівників, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту, приватних підприємців, усіх, від кого залежить комфорт та безпека пасажирів, своєчасність здійснення перевезень.

Ваша робота має виняткове значення! Саме від стану доріг та вашої злагодженої роботи залежить якість та своєчасність забезпечення потреб громадян, економіки та соціальної сфери громади.

Зичу вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, подальшої успішної та безаварійної роботи, невичерпної енергії, нових досягнень, яскравих емоцій, зеленого світла на автошляхах. Нехай усі ваші дороги ведуть до успіху.

З повагою, міський голова Віталій Хоменко.