З Різдвом Христовим!

Дата: 06.01.2023 11:06

7 січня православні та греко-католики України відзначають одне з найбільших свят — Різдво Христове!

Сьогодні за Святвечірнім столом збираються родинами, аби запросити до вечері рідних і близьких, а також тих, хто оберігає наш спокій з небес.

Бажаю, щоб цей особливий вечір напередодні Різдва приніс мир і спокій у домівки, наповнив його радістю й затишком, подарував здоров’я і Божу благодать.

Нехай Різдвяна зірка принесе до домівок усіх українців багато тепла, любові, злагоди, достатку, а життя буде таким солодким, як Святовечірня кутя.

Нехай на Різдво станеться диво, в яке ми всі щиро віримо і якого чекаємо, нехай усі наші воїни повернуться додому, запанує мир і злагода, і для України настане довгождана перемога!

З повагою — міський голова Віталій Хоменко.