МАЄМО СПІВПРАЦЮ І З Національним інститутом раку

Дата: 01.05.2023 11:07

Голова Богуславської міської ради Віталій Миколайович Хоменко, директор КНП БМР «Богуславський ЦПМСД» Валентина Дмитрівна Пивовар у супроводі представника Громадського центру здоров’я Костянтина Осадчого 28 квітня відвідали й Національний інститут раку. Під час зустрічі із генеральним директором медичного закладу Оленою Володимирівною Єфіменко було обговорено безліч питань і домовленостей щодо організації медичної допомоги жителям нашої громади та підписано меморандум про співпрацю. У своїй промові Олена Володимирівна подякувала Віталію Миколайовичу, котрий зі свого боку пообіцяв всю можливу підтримку, за турботу про людей та підкреслила: «Завдячуючи підписанню документа, жителі очолюваної Вами громади зможуть за місцем свого проживання отримувати огляд-консультації висококваліфікованих лікарів-онкологів Національного інституту раку, які при потребі виїжджатимуть у населені пункти Богуславщини. Наш автомобіль швидкої медичної допомоги оснащений сучасним пересувним обладнанням, тому при необхідності огляди зможемо проводити прямо в ньому. Що від виїзних прийомів матимуть пацієнти, окрім огляд-консультацій?.. Вони зможуть пройти безкоштовне УЗД-обстеження та діагностику на сучасному мамографі, аби вчасно виявити вогнища онкозахворювань і розпочати в нашому інституті лікування хвороби на ранніх стадіях. В подальшому, при налагодженій роботі із залученням благодійних організацій, буде можливе й безкоштовне проведення онкологічних скринінгів».

Перший етап співпраці вже пройшли. Тепер представниками Богуславської громади, Національного інституту раку та Громадського центру здоров’я будуть покроково розробляти процес взаємодії пацієнтів із лікарями.

Дякуємо всім за спільну турботу про людей.

Про виїзний прийом пацієнтів та запис на діагностичні обстеження будемо повідомляти додатково.