БЛАГОУСТРІЙ: ЯМКОВИЙ РЕМОНТ ДОРІГ

Дата: 01.05.2023 16:46

На початку весни в Богуславській громаді було проведено ямковий ремонт найкритичніших ділянок доріг холодним асфальтом. Проте це не гарантувало якості дорожнього покриття й вибоїни знову «оселились» на дорогах... Тож сьогодні, 1 травня, лише дозволили погодні умови, на дорогах міста завирувала робота із гарячого асфальтування вибоїн та ям. Звичайно, це принесло тимчасові незручності водіям громади, але варто потерпіти кілька днів, аби тоді не переживати за стан коліс вашого автомобіля.

Керівництво громади дякує жителям та гостям Богуслава за розуміння й сподівається, що погода дозволить закінчити ремонтні роботи доріг за короткий термін.