10 вересня — День працівників нафтової, газової тa нафтопереробної промисловості

Дата: 10.09.2023 09:30

Шановні працівники та ветерани газової промисловості, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Сьогодні ви у складних воєнно-економічних умовах стабільно забезпечуєте блакитним паливом наші оселі, підтримуєте належне функціонування виробничої та соціальної сфер в громаді.

Висловлюю щиру вдячність за професіоналізм та самовіддану працю, від яких, особливо у складних умовах сьогодення, залежить стабільне та безперебійне забезпечення природнім газом усіх сфер соціальної та виробничої галузей громади.

Бажаю наснаги, стабільності, міцного здоров’я, добра і щастя, родинного благополуччя, успіхів у нелегкій роботі, оптимізму і мирного неба над Україною! Нехай ваша відданість своїй справі спрацьовує на благо жителів Богуславської громади!

З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.