ЗМІЦНЮЙТЕ ІМУНІТЕТ — ВАКЦИНУЙТЕСЯ!

Дата: 22.11.2023 08:03

Осінь – пора сезонних захворювань. А це означає, що слід подбати про себе та захистити своє здоров’я. Важливо довіряти перевіреним джерелам, а не продуктам з написом "зміцнення імунітету", які нібито захистять ваш організм від інфекцій та хвороб.

Восени наш імунітет слабшає і ми починаємо хворіти більше. Саме зараз є великий ризик захворіти на грип, COVID-19 та інші респіраторні хвороби (ГРВІ).

Для людей старшого віку переживати будь-які респіраторні хвороби – це мати ускладнення та значні наслідки, як кашель, задишка, ослаблений імунітет. До того ж ризик одночасного інфікування грипом і COVID-19 є дуже високим. У такому випадку у 6 разів вищий ризик смертності.

Зміцнюйте імунітет правильно! Не витрачайте гроші на примарні вітаміни та не довіряйте рекламі на вітринах магазинів.

Береже наш імунітет та дозволяє заощадити на ліках лише вчасна вакцинація.

Як отримати щеплення від COVID-19?

Повідомте старосту або керівника населеного пункту про бажання вакцинувати себе або своїх родичів;

Зверніться до Центру контролю та профілактики хвороб за номером 044-486-22-54

Вакцинальні бригади можуть зробити також щеплення проти інших хвороб, що є в Національному календарі профілактичних щеплень.