ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!
Дата: 25.11.2023 07:55
Кількість переглядів: 161

В останню суботу листопада ми разом із українцями всього світу вшануємо пам’ять жертв голодоморів, серед яких геноцидом нашого народу був Голодомор 1932-1933 років, який забрав тисячі людських життів. Це — незагоєна рана українців, яка пекучим болем пронизує пам’ять багатьох поколінь, адже й досі не віриться, що багата щедрими врожаями Україна залишились без зернини…
Вшануймо пам’ять мільйонів синів і доньок України, яких без жалю винищили голодом! Запалімо свічі пам’яті за тими, хто загинув голодною смертю…
З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.
« повернутися