ШАНОВНІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ, ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ!

Дата: 06.12.2023 07:54

Прийміть щирі вітання з Днем Збройних Сил України!

Це свято останні роки має особливе значення, адже Україна зі зброєю в руках відстоює свою ідентичність та територіальну цілісність. За ці роки кожен із нас відчув: наскільки важливо мати сильну й відважну армію.

Віримо в те, що Українська армія переможе ворога на рідній землі й надалі буде залишатися національною гордістю, гарантом безпеки нашої держави.

Від імені всіх жителів Богуславської громади щиро бажаю нашим захисникам здоров’я та успіхів на ниві служіння українському народові й найголовнішого — перемоги над ворогом! Здоров’я та злагоди кожній родині!

Проте в цей день ми не лише вітаємо наших захисників, а й віддаємо шану пам’яті воїнам, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України. Схиляємо голови перед їхнім подвигом!Вічна їм слава!

З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.