ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ, ЧЛЕНИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ, ПРАЦІВНИКИ, ВЕТЕРАНИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ВСІ ЖИТЕЛІ БОГУСЛАВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 07.12.2023 08:03

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування, який ми вже вдруге відзначаємо в найскладніший час в історії незалежної України, в період повномасштабного вторгнення ворога на нашу землю!

Висловлюю вдячність депутатам, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, представляючи інтереси громади та забезпечуючи право кожного з нас бути почутим.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі, свій досвід у його становлення та розвиток.

Сердечно бажаю всім, хто працює на благо нашої громади, кожній родині, кожному жителю міцного здоров’я, достатку й благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю додає сил та наснаги.

Миру всім нам і перемоги!

З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.