Сьогодні, в Різдвяний день, міський голова Віталій Хоменко та працівники Богуславської міської ради радо зустрічали гурт колядників із «Богуславського ліцею № 3 — МАН», який завітав до адмінбудівлі із щирими віншуваннями та українськими колядками.
Дякуємо юним колядникам за вітання, за щирі слова, а ще за те, що Різдвяні віншування вони проводять не заради розваг, а мають непохитну ціль — під час зимових свят зібрати кошти на автомобіль для наших захисників.
Гордимося нашим підростаючим поколінням і залюбки підтримуємо його великі плани.