ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЕТАП ЗМАГАНЬ «ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ШКІЛЬНИХ ЛІГ ПЛІЧ-О-ПЛІЧ» В БОГУСЛАВСЬКІЙ ГРОМАДІ РОЗПОЧАТО ІЗ БАСКЕТБОЛУ

Дата: 15.02.2024 09:58

Вчора, 14 лютого, в нашій громаді на базі Богуславського академічного ліцею № 1 відбулися змагання ІІ етапу «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч», які проходили під гаслом «Разом переможемо».

Урочисту частину спортивного заходу розпочали секретар Богуславської міської ради Владислав Шпак та начальник відділу освіти соціально-гуманітарного управління ВК БМР Ольга Духан, котрі привітали учасників та побажали перемоги на всіх рівнях змагань.

«Родзинкою» змагань була підтримка вболівальників, зокрема вітальний виступ команд-учасниць із черлідингу, яких тренують Каріна та Ярославна Щедріні.

Фото без опису Фото без опису

Цього дня у змаганнях з баскетболу серед юнаків участь взяли команди із Богуславського академічного ліцею № 1, Богуславського НВО «Ліцей № 3 – МАН», Богуславського ліцею № 2, Вільховецької, Дибинецької, Мисайлівської, Ісайківської та Хохітвянської гімназій, Шупиківської філії ліцею № 2.

Фото без опису Фото без опису

Змагання на баскетбольному майданчику проходили цікаво й видовищно, адже команди-суперники були потенційно рівні у своїй майстерності та спортивній підготовці. Проте в ході ігор команді Богуславського ліцею № 2 вдалося вирватися вперед і заслужено посісти І місце переможця.

Тепер баскетболісти-переможці представлятимуть шкільну лігу Богуславської громади на районному рівні, тож бажаємо їм подальших підкорень спортивних вершин!