Конкурс грантів «Залучення молодих чоловіків та жінок до процесу відновлення України через проведення молодіжних обмінів»

Дата: 26.02.2024 14:39

З метою залучення молоді до відновлення України та нормалізації життя в постраждалих від війни громадах за допомогою молодіжних обмінів, публікуємо інформацію щодо проведення конкурсу на досвідчену громадську організацію, яка буде координаційним центром реалізації національної програми залучення молоді до процесів відновлення ВІДНОВА:UA, а також конкурсу на молодіжні центри або молодіжні організації громадянського суспільства (до 24 організацій), які виступатимуть партнерами-виконавцями й відповідальними за організацію молодіжних обмінів у своїх громадах.

Докладніше про умови участі в конкурсі можна дізнатися за покликанням: https://cutt.ly/UwVA2GMt