«ПЛІЧ-О-ПЛІЧ»: ПЕРШЕ МІСЦЕ В ОБУХІВСЬКОМУ РАЙОНІ!

Дата: 23.04.2024 15:08

23 квітня в м. Кагарлик відбувся ІІІ етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з черліденгу. Команда Богуславського академічного ліцею № 1 з черліденгу в кількості 11 чарівних спорстменок продемонструвала неабияку майстерність, злагодженість у виконанні спортивних композицій, витримку та командний дух у боротьбі за хороший результат.

Затамувавши подих, члени журі та глядачі-вболівальники спостерігали за виступом нашої команди. Рівних нашим талановитим дівчаткам не було. Тому журі у прийнятті рішень було одностайним. Перше місце в Обухівському районі! Дякуємо керівнику команди Каріні Щедріній. Завдяки професіоналізму та наполегливості цієї тендітної спортсменки діти продемонстрували високий рівень вишколу, витонченості, граціозності, спортивної грамотності.

Черліденг це вид спорту та мистецтва, який включає в себе виконання акробатичних елементів, танців, підтримки та різноманітних підготовлених рухів на стадіоні або спортзалі. Черліденги підтримують і підбадьорюють спортивні команди, а також виступають на змаганнях з власними композиціями.

Пишаємося нашою командою, щиро вітаємо з успіхом! Бажаємо майбутніх перемог!

За інформацією директора ліцею № 1 Катерини ІВЧЕНКО.