ДІЯ.ОСВІТА: ЯК ВЗАЄМОДІЯТИ З ЛЮДЬМИ З БОЙОВИМ ДОСВІДОМ
Дата: 21.05.2024 16:49
Кількість переглядів: 219
Що відчуває людина після повернення додому? Як реагувати на чорний гумор ветерана про набуту на фронті інвалідність? Як вислухати людину, коли вона хоче виговоритися?
Відповіді з перших вуст - у новому освітньому серіалі «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія» на платформі «Дія.Освіта».
Мета серіалу – навчити коректно та з повагою комунікувати з чинними військовими, ветеранами та ветеранками, зокрема й тими, що мають інвалідність. Серіал є продовженням однойменного розділу «Довідника безбар’єрності» — гіда з толерантної взаємодії, створеного за ініціативою першої леді Олени Зеленської.
Про досвід, який вартий поваги, і як цю повагу проявляти у комунікації – саме про це освітній серіал. Він містить 11 епізодів із поясненнями авторитетних українських експертів: як у різних обставинах спілкуватись коректно, етично та емпатично. Як підтримати, про що варто питати, а яких тем краще не торкатися у розмові з ветеранами та ветеранками, чинними військовослужбовцями.
Також від експертів глядачі дізнаються:
- про особливості комунікації в родині, колі друзів та просто в магазині, парку чи громадському місці;
- якими словами підтримати людину, якщо вона розповідає про досвід полону;
- як ввічливо подякувати за службу, не зачепивши особисті кордони людини;
- як роботодавцю налагодити взаємодію із захисником чи захисницею та допомогти реінтегруватися.
Проєкт створений у межах тематичної хвилі «Досвід ветеранів вартий поваги» комунікаційної кампанії «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров’я – ініціативи першої леді Олени Зеленської. Комунікаційна кампанія «Ти як?» реалізується за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація ПАКТ.
Переглянути освітній серіал «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія» можна за посиланням.
« повернутися