«СКЕЛЯ НЕЗЛАМНОСТІ» ПОПОВНИЛАСЬ СВІТЛИНОЮ ГЕРОЯ ЗАТІРКИ ПАВЛА

Дата: 24.05.2024 09:30

23 травня, в День вшанування пам’яті Героїв, які в різні часи захищали рідну землю від ворогів ціною власного життя, в Богуславській громаді відбулася низка заходів пам’яті. Зокрема, у Вільховецькому старостинському окрузі «Скеля незламності» поповнилася світлиною ще одного Героя — Затірки Павла Олександровича, котрий загинув 27 березня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі н. п. Побєда Покровського району Донецької області.

У меморіальному заході участь взяли працівники старостату на чолі із Анатолієм Олександровичем Жильчуком, педагоги та учні Вільховецької філії ОЗО Богуславського НВО «Ліцей № 3 – Мала академія наук».

Тепер відвідувачів старостату зустрічатимуть пильні погляди наших загиблих Героїв — Якименка Ярослава Петровича, Фіщенка Олександра Сергійовича, Пінчука Володимира Олександровича, Затірки Павла Олександровича, котрі свій останній прихисток знайшли на кладовищах сіл Вільховецького старостату.

Герої не вмирають — вони завжди живуть у наших справах і серцях!