БАЙКЕРИ УКРАЇНИ ДЯКУЮТЬ ЗА ОРГАНІЗАЦІЮ БЛАГОДІЙНОГО ЯРМАРКУ

Дата: 28.06.2024 09:28

Президент мотоклубу «Моторні – Богуслав» Сергій Сотник завітав до міського голови Віталія Хоменка, аби передати слова вдячності, вручити подяки від асоціації байкерів «Золотокрилі вершники України» та «Об’єднаного байкарського фронту» за організацію благодійного «Ретро-Ярмарку» в нашому Богуславі, на якому вдалося зібрати 151 700 грн на автомобіль для мінометної батареї 457-го окремого піхотного батальйону та дрони.

Очільник громади, подякувавши байкерам за відзнаки, за активну й злагоджену підтримку в організації заходу, зазначив: «Ці подяки — не особисто мої, а всіх співорганізаторів, учасників ярмарку, всієї Богуславської громади. А це — і волонтери, і працівники комунальних установ, і майстрині, й активісти та всі жителі та гості громади, котрі завітали на благодійних захід та приєднались до збору коштів. Спасибі всім за участь. Приємно отримувати такі результати спільної роботи, які спрямовані на підтримку наших захисників».