ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ БОГУСЛАВСЬКОЇ ГРОМАДИ: «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» ТИМЧАСОВО ПРАЦЮЄ ЗА НОВИМ ГРАФІКОМ

Дата: 09.07.2024 14:58

Як повідомляє керівник відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Богуславської міської ради Вікторія Сергіївна Ніщименко, через високий температурний режим і великий потік військовозобов’язаних, які бажають оновити військово-облікові дані через ЦНАПи, в роботі програм відбуваються довготривалі збої, тому було прийнято рішення із 10 –го до 17-го липня 2024 року трішки змістити робочий графік:

Понеділок – четвер — із 07.00 до 16.00;

П’ятниця — із 07.00 до 15.00;

Обідня перерва — із 11.00 до 12.00

Субота – неділя — вихідний.

Дякуємо всім за розуміння.

ПРИМІТКА: при цьому послуги державного реєстратора та паспортні послуги надаватимуться у звичному графіку роботи.