ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «ЯКОЮ Я БАЧУ МОЮ УКРАЇНУ»

Дата: 15.07.2024 14:43

Із 5 по 14 липня в Богуславській громаді проходив Інтернет-фотоконкурс «Якою я бачу мою Україну», присвячений Дню Української Державності та організований колективом БККЗ «Будинок культури» БМР. На конкурсних світлинах маленькі жителі громади (від 5 до 12 років) розкривали красу рідного краю, села, вулиці, парку, пам’яток архітектури та найулюбленіших для серця місць. І в цей знаменний день ми щиро вітаємо переможців конкурсу, світлини яких набрали найбільше «вподобайок».

Переможцем конкурсу стала світлина від КОЛОМІЄЦЬ Дарії (311 уподобайок), ІІ місце — Богдан і Яна ПОЛІЩУК (182 уподобайки), ІІІ місце — МОРОЗ Ніка (141 уподобайка).

Дякуємо всім юним учасникам, котрі долучися до фотоконкурсу, за подаровані позитивні емоції, а на наших переможців чекають цікаві призи. РАЗОМ до ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА нашій БОГУСЛАВЩИНІ!