66 ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ: ОБГОВОРЮВАЛИ ЛІКВІДАЦІЮ СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНОГО УПРАВЛІННЯ…

Дата: 15.07.2024 15:39

У 5-денний термін після проголосування депутатами на засіданні 65 позачергової сесії Богуславської міської ради за ліквідацію соціально-гуманітарного управління ВК БМР міським головою Віталієм Хоменком було ветовано дане рішення.

Підставами для такого виваженого кроку стали передчасність прийняття рішення, без вивчення стану ситуації, та порушення Регламенту ради. Також очільник громади не зміг залишити поза увагою колективне звернення працівників соціально-гуманітарного управління.

Тож сьогодні під час засідання 66 позачергової сесії Богуславської міської ради дане питання було повторно розглянуто. Із урахуваннями зауважень міського голови, прийняті попередньо рішення не були підтримані необхідною кількістю депутатських голосів та не набрали законної чинності.

Після розгляду сесійних питань депутати висловили свої бачення щодо даної ситуації, яка потребує детального вивчення.