ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВИШКІЛ «ГВАРДІЄЦЬ»

Дата: 17.07.2024 08:08

Міністерство молоді та спорту України спільно з Національною гвардією України та управлінням молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації запрошують до участі у Всеукраїнському вишколі «Гвардієць».

Метою заходу є практична підготовка молоді до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, а також відпрацюванню військових навиків, зокрема ознайомлення з особливостями служби у лавах Національної Гвардії України.

Термін проведення з 12 по 16 серпня 2024 року

До участі запрошуються команди у складі 10 осіб (8 учасників, з них не менше чотирьох дівчат, та 2 керівники) або у складі 5 осіб (4 учасники та 1 керівник). Команда складається з учасників, вік яких складає від 14 до 17 років.

Умови участі та реєстрація команд за посиланням: http://surl.li/cctmdy.

Відшкодування проїзду, проживання та харчування за рахунок організаторів.

Контактні особи:

• Тарас Назарків, в.о. начальника відділу молодіжної політики управління молоді та спорту Львівської ОВА, тел.: +38(096)821 17 30;

• Ольга Потєхіна, начальник відділу реалізації програм управління утвердження української національної та громадянської ідентичності, тел.: +38(066)484 46 97.