У Києві відбудеться форум «Енергетична безпека: державно-приватне партнерство»

Дата: 23.07.2024 10:08

В умовах війни та постійних обстрілів, коли енергетична інфраструктура України піддається серйозним випробуванням, співпраця держави та бізнесу стає вирішальною. Цей форум спрямований на об'єднання зусиль для забезпечення енергетичної безпеки, відновлення та розробки рішень у сфері альтернативної енергетики.

Форум відбудеться 24 липня 2024 року о 10.00 в м. Київ. Метою форуму є пошук шляхів об'єднання ресурсів для подальшого покращення ситуації на українському енергетичному ринку та розробки альтернативних енергетичних рішень.

Кожен може доєднатися до важливого діалогу та зробити свій внесок у забезпечення енергетичної безпеки України. Заповнюйте реєстраційну анкету: https://forms.gle/8udWjb9CiVUUvUBH7.

Організаторами форуму є Торгово-промислова палата України та Business Woman Club.