ОНОВЛЕНО ПЛАН - ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРОК НА 2024 РІК

Дата: 06.08.2024 08:24

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що станом на 31.07.2024 року ДПС оновила всі розділи Плану – графіка проведення податкових перевірок на 2024 рік.

Згідно оновленого Плану-графіку планується перевірити 2313 юридичних осіб, 916 фізичних осіб та 174 перевірки з питань слати ПДФО, військового збору та ЄСВ:

Розділ I "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб" та Розділ II "Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів" доповнено, заплановано провести 2313 перевірок юридичних осіб ;

Розділ ІІІ "Документальні планові перевірки фізичних осіб" - заплановано перевірити 916 фізичних осіб;

Розділ IV "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" - передбачено 174 перевірки.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast