ДОРОГІ УЧНІ, СТУДЕНТИ, ОСВІТЯНИ, БАТЬКИ БОГУСЛАВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 01.09.2024 06:43

Щиро вітаю вас з Днем знань, із новим навчальним роком, який ми, на жаль, знову розпочинаємо в умовах війни! Бажаю нашим першокласникам ніколи не зупинятися на захоплюючій та цікавій дорозі знань і завжди пишатись тим, що ми — українці! Усім школярам — цікавих уроків, нових відкриттів та щоденних перемог. Студентам — досягти своєї мети в житті. Усім освітянам — наснаги й терпіння, сил та натхнення, а батькам — віри у своїх дітей.

Нехай перший дзвоник, який завтра пролунає в кожному навчальному закладі громади, подарує радісний настрій і віру в щасливе майбутнє наших дітей, яке на передових позиціях виборюють захисники!

Безпечного всім навчання та мирного неба над головою!

З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.