Оголошення про оприлюднення проєкту регуляторного акта – «Про внесення змін до Правил благоустрою території Богуславської територіальної громади Обухівського району Київської області»

Дата: 03.10.2024 14:00

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Богуславської міської ради «Про внесення змін до Правил благоустрою території Богуславської територіальної громади Обухівського району Київської області»

Додаток (проєкт) «Про внесення змін до Правил благоустрою території Богуславської територіальної громади Обухівського району Київської області», затверджених рішенням сесії Богуславської міської ради від 31.08.2022 №2836-33-VІІІ