ДО УВАГИ ГРОМАДЯН МІСТА, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ ДЛЯ ВЕДЕННЯ ГОРОДНИЦТВА В РАЙОНІ ВУЛИЦЬ ГОГОЛЯ 84-88 ТА ФРАНКА ІВАНА 72-А (ПРАТ «ДЕТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ МЕРЕЖІ») В МЕЖАХ М. БОГУСЛАВ!

Дата: 08.10.2024 10:23

Виконавчий комітет Богуславської міської ради доводить до відома, що, відповідно до рішення Богуславської міської ради від 25 вересня 2024 року № 4015–70–VІІІ, земельну ділянку орієнтовною площею 0,50 га планується відвести в оренду ПрАТ "ДЕТЕК Київські регіональні мережі" для будівництва установки зберігання енергії потужністю 20 МВт.

Мета будівництва — можливість виконувати автоматичне регулювання частоти в об’єднаній енергосистемі України задля уникнення введення графіків аварійних відключень споживачів.

Будівництво системи накопичення дозволить знизити обсяг коливань і аварійних відключень та вірогідність системних аварій (blackout).

ПРОСИМО ГРОМАДЯН, КОТРІ ЗАЙМАЛИСЯ ГОРОДНИЦТВОМ НА ДАНІЙ ТЕРИТОРІЇ, ПІСЛЯ ЗБОРУ УРОЖАЮ ЗВІЛЬНИТИ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ.