18 ЖОВТНЯ — ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Дата: 18.10.2024 11:49

Торгівля людьми на сьогоднішній день є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, яка порушує права людини. В Україні проблема торгівлі людьми особливо загострилася під час повномасштабного вторгнення рф на нашу рідну землю. Це — сексуальне насильство з боку окупантів, торгівля людьми, примусове вивезення українців на територію ворога… . Аби привернути увагу жителів громади до болючої проблеми торгівлі людьми, дати рекомендації, як не потрапити до рук злочинців, спеціалісти Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Богуславської міської ради Анастасія БУРБАН та Тетяна МОЛОДИК спільно із студентами КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж ім. І. С. Нечуя-Левицького» та ДНЗ «Богуславський центр професійно-технічної освіти» провели інформаційну кампанію з поширенням тематичних друкованих матеріалів.

Слід зазначити, що жертвою торгівців людьми може стати будь-яка особа, незалежно від віку та статі, тому будьте обережними та обізнаними:

1547– Гаряча лінія з протидії торгівлі людьми;

527 – Національна Гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми;