ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ ТА ПРАЦІВНИКИ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ БОГУСЛАВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 20.10.2024 07:11

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Це свято людей, які виконують непросту і таку важливу для усіх роботу — забезпечують кожного жителя нашої громади, і не тільки, продуктами харчування.

Трудові колективи підприємств харчової галузі стабільно розширюють асортимент продукції, працюють над підвищенням її якості і конкурентоспроможності, навіть у важкі дні сьогодення.

Висловлюю всім працівникам галузі глибоку шану і щиру подяку.

Нехай втілюються у життя всі задуми на радість вашим родинам, на благо розквіту нашої громади!

Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів у нелегкій праці, невичерпної енергії та нових виробничих здобутків.

Нехай кожен робочий день дарує вам задоволення та натхнення!

Нехай у ваших домівках панує радість, достаток та здоров’я, а в Україні — мир після перемоги!

З повагою і вдячністю — міський голова Віталій ХОМЕНКО.