МАЄМО СРІБНОГО ПРИЗЕРА

Дата: 21.10.2024 08:57

18 жовтня у Білій Церкві відбувся Відкритий чемпіонат Київської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2011 — 2012 р. н. в пам’ять про загиблих воїнів та ветеранів. У змаганнях взяли участь 20 команд із різних куточків Київщини, а це — 160 спортсменів.

Вихованець Богуславської ДЮСШ Давід БАБЕНКО, який наразі навчається і тренується на базі Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту, виборов срібну нагороду!

Вітаємо юного спортсмена та тренера Юрія КВАШУКА із успішним виступом. Дякуємо за гідне представлення Богуславської громади на обласному чемпіонаті.

Дякуємо нашим захисникам за надану дітям можливість тренуватись та брати участь у змаганнях!