Богуславська міська громада
Київська область, Обухівський район

ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІТАЛІЯ ХОМЕНКА ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС!

Дата: 14.12.2024 08:14
Кількість переглядів: 90

Фото без опису

 

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС від усього серця зичу героям-ліквідаторам Богуславської громади та усім, хто пам’ятає світ до Чорнобиля, хто народився уже після катастрофи, міцного здоров’я, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди!

Глибока шана та щира подяка усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашої громади, які, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше зупинити некеровану ядерну катастрофу.

Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, добробуту, витримки, оптимізму і головного — мирного неба над нашою Україною!

Вічна пам’ять тим, хто віддав життя, зупиняючи ядерний смерч.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень