» Новини » ПРО РОБОТУ ПОМІЧНИКІВ ВЕТЕРАНІВ У БОГУСЛАВСЬКІЙ ГРОМАДІ
ПРО РОБОТУ ПОМІЧНИКІВ ВЕТЕРАНІВ У БОГУСЛАВСЬКІЙ ГРОМАДІ
Дата: 19.12.2024 14:41
Кількість переглядів: 58
18 грудня в сесійній залі Богуславської міської ради відбувся обласний захід «Презентація діяльності фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб», участь у якому взяли перший заступник міського голови Олександр Салата, старости Богуславської громади, фахівці КУ «Центр надання соціальних послуг" Богуславської міської ради на чолі із керівником Наталією Ковальовою та їхні колеги із Володарської, Кагарлицької, Таращанської громад.
Після вітального слова Олександра Салати директор КУ «Центр надання соціальних послуг» представила 3 фахівчинь із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб. Це — Юлія Царенко, Маргарита Прокопенко та Оксана Храбуст, які розпочали свою роботу 12 листопада 2024 року в складі комунальної установи Богуславської міської ради.
Помічники ветеранів розповіли, що за місяць роботи до них уже надійшло 28 звернень. Далі фахівчині презентували напрямки своєї роботи щодо супроводу захисників після повернення їх із військової служби в цивільне життя. Розповіли про державні програми підтримки та програми, які діють у громаді. Юлія Царенко поділилася цікавими фактами діяльності групи підтримки дружин та членів родин захисників, яку вона організувала в Богуславській громаді як психолог і як дружина військового, котрий сьогодні боронить країну. Про необхідність таких зустрічей красномовно розповіли презентовані світлини.
Під час зустрічі помічники ветеранів ділилися за круглим столом досвідом, як спілкуватися із ветеранами, котрі повертаються додому із двома важкими невидимими валізами — пережиті втрати й травми несправедливості.
ІНФОРМАЦІЙНО: фахівці із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб працюють в адмінприміщенні Богуславської міської ради за адресою: м. Богуслав, вул. Франка Івана, 4, кабінет № 109 (перший поверх).
Подати заяву на отримання заходів з підтримки можуть:
• ветерани та демобілізовані особи;
• члени сім’ї загиблого/ї (померлого/ї) ветерана або ветеранки, Захисника або Захисниці України;
• постраждалі учасники Революції Гідності та члени їхньої сім’ї;
• особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та
члени сім’ї осіб, які зникли безвісти за особливих обставин під час проходження військової служби (в тому числі члени сімей полонених).
Проте, як зазначила керівник «Центру надання соціальних послуг» Наталія Ковальова, у супроводі не буде відмовлено й військовим, котрі сьогодні захищають країну, проте ще не отримали статус учасника бойових дій.