СТОРІНКА НОВИН

Дата: від до Скинути

Про екпериментальний проєкт для забезпечення ефективного споживання електроенергії населенням в Україні

Постановою  Кабінету Міністрів України  від 11.08.2023№ 856 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментального проєкту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії населенням в Україні від 10.01.2023 № 25. Зокрема, розширено перелік отримувачів міжнародної технічної допомоги : юридичні особи - заклади охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення ( комунальної   та державної форми власності); заклади фізичної культури і  спорту              (комунальної власності), а також об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, які провадять господарську діяльність відповідно до видів економічної діяльності.

10:52 20.09.2023

Екологічна  акція -  «Джерела  Пам’яті»

Екологічна акція - «Джерела Пам’яті»

Для належного  відзначення  мужності  та героїзму, стійкості Українського  народу  у  російсько - українській  війні, вшанування пам’яті жертв, а також виховання  у молоді  почуття  патріотизму, національної  гідності, шанобливого ставлення  до старшого  покоління, міський голова  Хоменко В. М. підписав  розпорядження від 15.09.2023 № 147 «Про проведення в Богуславській  міській  територіальній  громаді заходів щодо виявлення та облаштування  природних джерел - «Джерела Перемоги». Дані заходи проводяться в рамках місцевої  екологічної  акції: «Вежа Пам’яті: - «Джерела Перемоги». Старостам  старостинських округів доручено разом із громадськими  активістами,  шкільною  молоддю, спеціалістами виконавчого комітету міської ради, комунальними  службами із благоустрою, провести облаштування занедбаних природних джерел та  зробити їх зручними та безпечними для користування. Відділу з питань земельних відносин  узагальнити інформацію щодо проведення екологічної  акції: «Вежа Пам’яті: «Джерела Перемоги» і підготувати подання по відзначенню кращих учасників заходу. Заплановані роботи відповідають  критеріям законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про природно - заповідний фонд України», «Про охорону навколишнього природного середовища», а  також концепції «Основних заходів (стратегії) державної екологічної політики України на період до 2030 року».

14:00 18.09.2023

Виїзний прийом громадян

До уваги жителів Богуславської громади! 20 ВЕРЕСНЯ 2023 року з 10.00 до 12.00 виїзний прийом громадян проводитиме заступник голови Обухівської РДА Роман Петрович Смик за адресою: м. Богуслав, вул. Франка, 4 (приміщення міської ради). Для попереднього запису звертайтеся за номерами:  (04561) 5-11-73 (Богуславська міська рада); (04572) 5-09-16 (Обухівська РВА).

10:49 18.09.2023