Делегація від Богуславського району взяла участь у Міжнародному семінарі

Дата: 24.09.2019 10:16

На виконання доручення Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 17.05.2019 р. №1438/12-01-01 та згідно листа Міністерства освіти і науки України від 26.04.2019 р. №678/19-2/15-19 делегація від Богуславського району взяла участь у Міжнародному семінарі "Європейські цінності та компетентності у роботі закладів освіти, культури, охорони здоров'я, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування: формування, впровадження і моніторинг". "Під час перебування у дружніх країнах, ми обмінювалися сувенірами. Ми дуже вдячні Дяченку Вячеславу Михайловичу, голові Богуславської ОТГ, за надані сувеніри із символікою міста Богуслав: прапори, футболки, капелюхи. Ці подарунки викликали позитивні емоції та бажання відвідати нашу місцевість у представників Литви, Латвії та Польщі" - пише директорка Богуславського академічного ліцею №1  Івченко К. А.