Дата: 23.10.2019 16:22

Комісія з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, торгівлі і сфери послуг. Комунальної власності ЖКГ розглянула 2 важливі питання для нашого міста. Заслухали доповідь і пояснення керівника та начальника цеху ТОВ " НВП " ТЕМП-3000" щодо діяльності, викидів в повітря, звернень до екологічної служби. Представники підприємства повідомили, що Державна екологічна інспекція у Київській області надасть свій офіційний висновок, після чого документи будуть передані на огляд депутатам міської ради.
Також жваві обговорення викликала діяльність КП БРМ «Богуславблагоустрій». Комісія вирішила заслухати на сесії начальника КП БРМ «Богуславблагоустрій» Харченка В. В. щодо діяльності підприємства.
Розглянули поточні заяви, звернення громадян щодо освітлення, ремонту, асфальтування вулиць Богуславської ОТГ.