Засідання 8 (позачергової) сесії!

Дата: 29.10.2019 10:30

На восьмій (позачерговій) сесії Богуславської міської ради депутати надали згоду на добровільне приєднання територіальної громади сіл Вільховець, Калинівка, Половецьке, Семигори Вільховецької сільської ради Богуславського району Київської області та територіальної громади сіл Тептіївка, Дешки Тептіївської сільської ради Богуславського району Київської області до Богуславської міської об'єднаної територіальної громади Богуславського району Київської області з адміністративним центром у місті Богуслав. Також надали згоду на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, міст Богуславського району Київської області у комунальну власність Богуславської обєднаної територіальної громади (в особі Богуславської міської ради) майна (майнових прав) закладів освіти, культури та медицини згідно Додатку 1 до даного рішення та звернутись до Богуславської районної ради Київської області із пропозицією про передачу вказаного майна (майнових прав).